EI LEIA, MIDA OTSITE? KASUTAGE UUT VEEBILEHT!

KASUTAGE UUT VEEBILEHT

BLÅKLÄDERI TÖÖRIIETE TOOTEINFO

Missugune peaks olema üks korralik töörõivas? Loomulikult tugev ja vastupidav, kindlasti mugav, aga ka hea väljanägemine on oluline. Blåkläder on mõeldud Sulle, kes Sa ei lepi odavate näotute tunkedega, vaid soovid korralikku ja kvaliteetset tööriiet. Samuti nagu Sina, võtame ka meie oma tööd tõsiselt ning arvame, et kõik peab olema pisiasjadeni läbi mõeldud ja hoolikalt viimistletud, et tööriie tõepoolest töötaks ja igas olukorras vastu peaks.

Tööpükstel on näiteks kõige suurema pinge all olevates kohtades spetsiaalmasinatel tehtud kolmekordsed õmblused. Ühe püksipaari õmblemiseks kulub sel moel ligi kilomeetri jagu niiti. Tulemuseks on tööriie, mis on nii tugev, et õmblustele võib anda eluaegse garantii. Aga see on ainult üks paljudest detailidest, mis eristavad kvaliteetset töörõivast odavast masstoodangust. 

Kuna meie kontrolli all on kogu tootmisahel riiete disainimisest kuni õmblemise ja valmistoodete ladustamiseni, võime olla kindlad, et iga kliendile müüdud toode on täpselt nii hea, kui see peabki olema. Vastupidavad töörõivad ei säästa mitte ainult Sinu raha, vaid ka maakera loodusvarasid. See on kestlik lahendus, mis teenib nii Sinu, meie kui ka ümbritseva keskkonna huve.


Kui Sul tekkis küsimusi, võta julgelt meiega ühendust.