EI LEIA, MIDA OTSITE? KASUTAGE UUT VEEBILEHT!

KASUTAGE UUT VEEBILEHT

VASTUSED KORDUMA KIPPUVATELE KÜSIMUSTELE

Saame oma klientidelt iga päev küsimusi toodete, kangaste, müügi jm kohta. Kogusime siia kõige levinumad küsimused-vastused, et huvilised leiaks hõlpsalt vajaliku info. Kui soovite veel midagi küsida, võtke ühendust meie klienditeenindusega.
 

Soovin esitada kaebuse ostetud toote kohta. Mida ma pean tegema?

Pöörduge kõigepealt kaupluse/edasimüüja poole, kellelt toote ostsite. Edasimüüja tagastab toote Blåkläderile, kes selle üle vaatab, ja kui tegu on tootmisveaga, vahetatakse toode uue vastu. On oluline, et vigased tooted tagastatakse Blåkläderile, et saaksime need üle vaadata ja vältida sarnaseid vigu tulevikus.

Mida tähendab eluaegne garantii õmblustele?

Kui õmblus katkeb, parandame selle garantiikorras või vahetame toote uue vastu. Garantii ei kata õmbluse katkemist või rebenemist, kui see on mehaaniliselt tekitatud, näiteks jõuga rebitud, kulutatud või lõigatud tööriistade, teravate servade vm-ga. Garantii ei kata ka riidematerjali kasutamiskõlbmatuks kulumist mõnel muul põhjusel. Esitage kaebus kauplusele, kust toote ostsite.

Kust saab alla laadida Blåkläderi toodete madala resolutsiooniga pilte?

Leidke tootekataloogist soovitud toode. Klõpsake Laadi alla jpeg, et näha suuremat tootepilti. Windowsis tehke pildil paremklõps ja valige Salvesta.

Kust saab alla laadida Blåkläderi toodete kõrge resolutsiooniga pilte?

Selleks peate olema sisse loginud partnerina (link peamenüüs). Võtke ühendust Blåkläderiga, kui soovite kasutajanime ja parooli. Leidke tootekataloogist soovitud toode. Klõpsake Laadi alla EPS, ekraanile ilmub menüü, kust saate salvestada pildi oma arvutisse.

Mis tüüpi fail on EPS?

EPS on ofsettrükis kasutatav pildifaili vorming, mis toetab vektorgraafikat. Eps-kuvamme ovat suuritarkkuuksisia, 300dpi RGB. Pildil on lõikejoon (clipping path).

Mis tüüpi fail on JPEG?

JPEG on pildifaili vorming, mida kasutatakse veebis ja Microsoft Office ‑programmides. Pildid on madala resolutsiooniga, et säästa kettaruumi, ega sobi ofsettrükiks.

Kuidas ma saan Blåkläderi endale sponsoriks?

Blåkläder spondeerib igal aastal mõnd spordi- ja kultuuriüritust. Saatke kiri aadressile info.estonia@blaklader.com ja tutvustage ennast või oma meeskonda. Pange kaasa ka pildi- jm tutvustavat materjali.

Kas Blåkläderi vanu reklaamfilme oleks võimalik saada?

Avaldame oma kodulehel ainult kehtivate kampaaniate reklaame, aga kui saadate oma palve aadressile info.estonia@blaklader.com, saadame Teile võimaluse korral ka vanemat materjali.

Kust on võimalik osta Blåkläderi tooteid?

Blåkläderi edasimüüjate andmed leiate lehelt Edasimüüjad. Kui tegemist on suurtellimusega, võtke ühendust meie piirkondliku müügiesindajaga. Telefoninumbrid ja e-posti aadressid leiate lehelt Infot Blåkläderi kohta / Kontaktandmed.

Kuidas saada Blåkläderi edasimüüjaks?

Võtke ühendust meie piirkondliku müügiesindajaga, kellelt saate lisateavet meie müügivõrgu kohta. Telefoninumbrid ja e-posti aadressid leiate lehelt Infot Blåkläderi kohta / Kontaktandmed.

Kui kiiresti tellitud tooted kohale jõuavad?

Meie ladu asub Rootsis Svenljungas. Tavapärane tarneaeg Eestisse on 5–7 tööpäeva. Kui soovite tööriietele trükitud või tikitud logo vms lisaelemente, läheb veidi kauem aega.

Millistes riikides Blåkläderi tooteid müüakse?

Blåkläderil on lisaks Eestile edasimüüjad ka Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Saksamaal, Inglismaal, Iirimaal, Hollandis, Belgias, Šveitsis, Austrias, Itaalias, Prantsusmaal, Hispaanias, Ungaris, Rumeenias, Islandil, Ameerika Ühendriikides ja Kanadas.

Kuidas ma leian lähima Blåkläderi edasimüüja?

Kohalike edasimüüjate andmed on lehel Leia kauplus, teiste riikide kohta saate vajaduse korral infot vastava riigi peakontorist. Kontaktandmed leiate lehelt Infot Blåkläderi kohta / Kontaktandmed.


Kui tekkis veel küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

info.estonia@blaklader.com