EI LEIA, MIDA OTSITE? KASUTAGE UUT VEEBILEHT!

KASUTAGE UUT VEEBILEHT

Küpsiste poliitika

Käesolev veebisait kasutab küpsiseid, et parandada selle kasutajate kasutuskogemust. Küpsised aitavad parandada veebisaidi kasutuskogemust, sest peavad meeles selle kasutaja keele-eelistuse või muud seaded, nii et järgmine kord veebisaidile pöördumisel kohandatakse ekraan tema eelistuste kohaselt. Peale selle annavad teatavad küpsised statistilist teavet veebisaidi kasutamise kohta, näiteks aitavad välja selgitada saidi kõige populaarsemad sektsioonid, sest võimaldavad teada saada, millistele lehekülgedele pöördutakse ja kui palju aega veedetakse neid lehitsedes. Nende koondandmete alusel saab veebisaiti kohandada nii, et see peegeldaks paremini teie eelistusi ja pakuks paremat kliendikeskset kogemust. Lõpuks võivad küpsised kergendada teatavate kolmandate poolte rakenduste kasutamist, nagu näiteks sotsiaalmeedia kontaktid, sest võimaldavad teil kasutada teatavaid lisafunktsioone, nagu näiteks anda like Facebookis, teha säuts Twitteris jne.

1 Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille teie brauser installib teie arvutisse ja mis võimaldab veebisaidil teid sellele pöördumisel ära tunda. Et küpsis koosneb unikaalsest arvust, saab teid seega eristada teistest; samas ei sisalda see isikuandmeid. See tähendab, et Blåkläder ei saa teid selliste küpsiste abil identida ega teha seda ka siis, kui kasutate kolmandate poolte veebisaite.

2 Milliseid andmeid ja mis eesmärgil kogutakse?

Kui kasutate veebisaiti, saab Blåkläder automaatselt koguda järgmisi tehnilisi andmeid (mille alusel ei ole võimalik teid identida): teie operatsioonisüsteem ja brauseri liik, teise veebisaidi domeeninimi, mida kasutasite veebisaidile pöördumiseks, teie veebisaidil viibimise aeg ja kestus, milliseid lehekülgi vaatasite jne.

Neid andmeid kasutatakse ainult organisatsiooni sisetarbeks, st selleks, et  Blåkläder saaks analüüsida üldisi demograafilisi andmeid, käitumist ja huvisid. Küpsised aitavad Blåkläderil paremini kohandada veebisaiti ja selle rakendusi selle kasutajate vajaduste ja soovide rahuldamiseks, sest tänu nendele on võimalik paremini:

hinnata saidi kasutajate arvu ja kasutusharjumusi;

salvestada teavet eelistuste ja individuaalsete huvide kohta;

kiirendada otsingut ja

teid (anonüümselt) ära tunda, kui pöördute meie saidile tagasi.

Oluline on rõhutada, et lisaks teie veebisaidi seadete meelespidamisele kasutab Blåkläder kogutud andmeid ainult Google Analyticsis (Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA (edaspidi: Google)) veebistatistika tegemiseks, mis tähendab, et kasutatakse ainult koondandmeid ja ainult ettevõtte sisetarbeks. Blåkläder ei saa teid kogutud andmete alusel identida.

Google kasutab teavet, et hinnata, kuidas veebisaidi vaatajad seda kasutavad ning koostada aruandeid veebisaidi kasutamise ja veebisaidi tegevuse ja internetikasutusega seotud teenuste kohta. Peale selle võib Google valida teile näidatavat reklaami teie eelneva lehitsemise ajal saadud teabe põhjal. Küpsistes salvestatud teave (nagu näiteks IP-aadressid), mida Google kasutab, saadetakse edasi ja hoitakse Google`i üle maailma asuvates serverites. Seega võidakse seda teavet hoida serverites, mis ei asu teie elukoha riigis. Google võib seda teavet edasi anda ka kolmandatele isikutele, kui seda näeb ette seadus või kui selline kolmas isik töötleb andmeid Google`i eest. Google ei korreleeri teie IP-aadressi muude Google`i salvestatud andmetega.

3 Kuidas saame teie teadliku nõusoleku

Kui teie arvuti on seadistatud küpsiseid lubama, nõustute meie ja Google`i poolt küpsiste kasutamisega meie veebisaidil, nagu kirjeldatud. Kui pöördute Blåkläderi veebisaidile esimest korda, küsitakse teilt nõusolekut küpsiste kasutamise kohta ja kuvatakse link, mis viib teid täpsema teabe saamiseks käesoleva küpsiste poliitika juurde. Edaspidi veebisaidile pöördumisel seda teavitusriba enam teie ekraanile ei kuvata, kuid teile jääb võimalus küpsised eemaldada või tagasi võtta nõusolek küpsiste kasutamise kohta teie internetibrauseri seadetes (vaadake allpool punktis „Mittenõustumine“).

3.1 Mittenõustumine

Saate oma brauserit nii seadistada, et see lubab küpsiseid kasutada või keelab need või teavitab teid iga kord, kui küpsis saadetakse. Et kõik brauserid ei ole ühesugused, soovitame teil tutvuda oma brauseri abimenüüga (help menu), et teada saada, kuidas küpsiseid kustutada ja/või tulevikus muuta oma küpsiste kasutamise eelistusi. Saate oma nõusolekust loobuda ka edastades sellekohase e-kirja aadressile cookies@blaklader.com. Siiski palume tähele panna, et küpsiste keelamine võib mõnikord takistada veebisaidi optimaalset kasutamist. Blåkläder ei vaheta küpsised kolmandate poolte veebisaitide või väliste andmeallikatega, välja arvatud kolmandad isikud, kes teevad Blåkläderiga koostööd veebisaidi teenuste osutamiseks.


Kui tekkis veel küsimusi, võtke meiega ühendust:
info@blaklader.fi
010 836 5500