EI LEIA, MIDA OTSITE? KASUTAGE UUT VEEBILEHT!

KASUTAGE UUT VEEBILEHT

ANNA OMA PANUS

Blåkläder püüab keskkonnahoiu meetmetega vähendada oma toodangu ja tootmisprotsessi kahjulikke keskkonnamõjusid. Kuid ka Sina Blåkläderi riiete kasutajana saad anda oma panuse keskkonna kaitsmisse ja loodusvarade säästmisse.

Pese riideid vastavalt juhistele. Püüa kasutada madalamaid pesutemperatuure, sest kuuma veega pesemine kulutab rohkem energiat. Seetõttu ära oota pesemisega seni, kuni riie on väga määrdunud. Kui riided vajavad vaid värskendamist ega ole otseselt määrdunud, piisab tuulutamisest. Kasuta keskkonnasõbralikke pesuvahendeid ja ära doseeri vahendit üle.

Kui riided on lõplikult ära kantud ja kasutamiskõlbmatuks muutunud, ära viska neid tavalisse prügikasti ega tööstus- ja ehitusjäätmete hulka. Kasutatud tööriided on kõige parem hävitada põletades.

Kui soovid olla täiesti kindel, et riided hävitatakse keskkonnasõbralikul viisil, võid saata need tagasi Blåkläderile. Me sorteerime jäätmed ja saadame jäätmepõletustehasesse, kus neist toodetakse energiat. Rohkem infot kasutatud riiete tagastamise kohta saad meie klienditeeninduselt.


Kui tekkis veel küsimusi, võta meiega ühendust:

info.estonia@blaklader.com