EI LEIA, MIDA OTSITE? KASUTAGE UUT VEEBILEHT!

KASUTAGE UUT VEEBILEHT

Blåkläder sõlmis miljonilepingu Lemminkäineni kontserniga

Blåkläder Oy sõlmis Soomes kolmeaastase lepingu Lemminkäineni kontserniga. Leping hõlmab kogu Lemminkäineni kontserni ja selle väärtus on umbes 3 miljonit eurot.

Tööriided peavad olema vastupidavad, ohutud ja mugavad, toodetud eetiliselt ja konkurentsivõimelise hinnaga. „Haldame kogu tööriiete tootmis- ja tarneprotsessi, alates materjalide sisseostmisest kuni valmistoodete kohaletoimetamiseni kliendile. Oma tootmine tagab kõrge kvaliteedi, tarnekindluse ning eetilised töötingimused,“ loetleb Blåkläderi Soome haru tegevjuht Thomas Rönnholm firma eeliseid.

Blåkläderi töörõivaste ohutus oli üks peamisi otsustavaid tegureid, kui Lemminkäinen valis endale uut partnerit tööriidealal. „Tööohutus on Lemminkäineni keskne prioriteet ja järjepideva arendustöö objekt. Seetõttu valiti Blåkläderi laiast tootevalikust Lemminkäineni töötajate tööohutust märgatavalt parandavad ja väljanägemiselt moodsad rõivakomplektid,” kommenteerib Lemminkäineni hankejuht Antti Kuitto. „Kui lisaks kvaliteedile ja ohutusele oli Blåkläderi pakkumine ka hinna poolest eriti konkurentsivõimeline, oli otsust lihtne teha,“ jätkab Kuitto.

”Asjaolu, et Skanska, NCC, SRV, Peab ja Lemminkäinen on valinud meid oma partneriks, näitab meie kontseptsiooni tugevust ja toimivust ning seda, et Blåkläder on oma klientide jaoks majanduslikult optimaalne kaasaegne lahendus,” tõdeb Thomas Rönnholm.


Kui tekkis veel küsimusi, võtke meiega ühendust:

info.estonia@blaklader.com