EI LEIA, MIDA OTSITE? KASUTAGE UUT VEEBILEHT!

KASUTAGE UUT VEEBILEHT

KESKKONNASÕBRALIKUD TÖÖRÕIVAD

Blåkläderi tootmisüksustest jõuab Euroopa turgudele 2,5 miljonit riideeset aastas.

Me pingutame selle nimel, et vähendada meie toodete ja tootmisprotsessi võimalikku negatiivset mõju ümbritsevale keskkonnale. Meil on kõik range kontrolli all: kemikaalid, soojus- ja elektrienergia tarbimine, transport.

Usume, et üks kestliku keskkonnatöö nurgakive on avatud suhtlemine kõigi koostööpartnerite, tarnijate ja tootmisüksustega. Seetõttu külastame regulaarselt meid toorainete ja materjalidega varustavaid ettevõtteid, et luua pikaajalised koostöösuhted ja isiklikult veenduda, et kõik keskkonnaalased nõuded on täidetud. Eelistame alati tarnijaid, kellel on selge keskkonnaprogramm. Omalt poolt hoolitseme selle eest, et kõik meie tooted oleks kvaliteetsed ja vastupidavad ning kasutusel võimalikult pikka aega, sest nii koormame vähem keskkonda.

Blåkläder on sertifitseeritud vastavalt keskkonnajuhtimise standardile ISO14001 ning arendab pidevalt oma keskkonnaalast tegevust. Samuti oleme ühinenud REPA-ga (Rootsi ettevõtlussektori algatus, mille eesmärk on plastist, metallist, paberist ja papist pakendite vastutustundlik käitlemine).

Järgime kemikaalide ohutut kasutamist reguleeriva määruse REACH, 1907/2006/EÜ jm sellealaste õigusaktide nõudeid. Materjalidena eelistame tekstiilide ohutust reguleeriva standardi Öko-Tex alusel sertifitseeritud materjale ja komponente.


Kui tekkis veel küsimusi, võta ühendust meie klienditeenindusega.

info.estonia@blaklader.com

  • REACH

    REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) on kemikaalide kasutamist reguleeriv Euroopa Liidu õigusakt. Määrus jõustus 1. jaanuaril 2007. Loe lisaks


  • REPA

    Rootsi ettevõtlussektori algatusel välja töötatud ühtne süsteem, mille kaudu tootjad täidavad oma kohustusi seoses plastist, metallist, paberist ja papist pakenditega Loe lisaks.


  • ÖKO-TEX

    Öko-Tex standard 100 kohane tähis tagab, et tooted ei sisalda kahjulikke aineid ja on kasutajale ohutud. Paljud Blåkläderi tooted vastavad Ökö-Tex standardi nõuetele. Lisainfot Ökö-Texi kohta